www.InterPoznan.pl
Og這szenia   Strona główna >> Praca >> Oferuję pracę   Reklama
 

Urzędy
 
 


Pomoc domowa / sprzątanie mieszkania
 
Poszukujemy osób, które od czasu do czasu chciałyby dorobić sobie jako pomoc domowa. Zakres obowiązków to przede wszystkim:

- sprzątanie mieszkania/domu,
- mycie okien,
- pranie i prasowanie,
- gotowanie,
- inne drobne prace domowe.

Nie musisz być zawodowcem, wystarczy sumienność, dokładność i chęci dorobienia dodatkowych pieniędzy.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?
Rozwijamy portal Zrobione.pl, który polega na łączeniu osób zajmujących się wykonywaniem różnego typu prac domowych z osobami, które takie prace mają do zlecenia. Pierwsze co musisz zrobić, to stworzyć bezpłatną wizytówkę w naszej bazie, gdzie określasz, co możesz wykonywać, kiedy oraz jakie są Twoje oczekiwania finansowe za wykonanie danej pracy. Osoby zlecające wchodzą na naszą stronę, kontaktują się bezpośrednio z Tobą za pośrednictwem naszego serwisu i proponują Tobie zlecenie. Negocjujesz wszystkie szczegóły, czyli co dokładnie masz wykonać, kiedy oraz jaka byłaby finalna kwota, którą chcesz otrzymać za wykonanie danego zlecenia.

Gdy ustalisz już wszystkie szczegóły zlecenie i jesteś zainteresowany/a, wystarczy kliknąć „Przyjmuję zlecenie” – wtedy otrzymasz dane kontaktowe do Zlecającego.

Ile kosztuje korzystanie z naszego serwisu?
Szczerze mówiąc, nic. Nie płacisz za rejestracje, nie ma opłat za członkostwo ani żadnych dodatkowych opłat za pozycjonowanie. Nie pobieramy żadnej prowizji. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Zależy nam na tym, abyś miał/a dużo zleceń, ponieważ naszym celem jest zostanie największym w Polsce portalem do zamawiania drobnych usług do domu. Jeśli szukasz pracy dodatkowej, gdzie będziesz mógł/mogła samemu decydować o swoim grafiku, go negocjować, to Zrobione.pl jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Będzie nam niezmiernie miło, że będziesz tworzyć naszą społeczność!

Aby się zarejestrować, kliknij w link poniżej, do formularza rejestracyjnego.

*Nie jesteśmy pośrednictwem pracy ani agencją pracy. Oddajemy do Twojej dyspozycji bezpłatnie całą platformę. Nie pośredniczymy w płatności pomiędzy Tobą a Zlecającym. To zlecający jest Twoim bezpośrednim Zleceniodawcą, z którym możesz podpisać umowę na wykonanie danej usługi.
 
Osoba kontaktowa: Robert
E - mail: robert@zrobione.pl
WWW: zrobione.pl/konto/rejestracja/2/#formularz-wykonuje
Ogoszenie dodane: 11-01-2018, o godzinie: 12:29

   


 
Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

 
Wykonane przez JW-SERWISWykonane przez JW-SERWISInterPoznan.pl